Саксаганський район. Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №81 Криворізької міської ради

Проект Громадський бюджет 2019

ІНФОРМАЦІЯ

Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад №81(ясла – садок)комбінованого типу» Криворізької міської ради

«Громадський бюджет – 2019»

У результаті перемоги в конкурсі проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет – 2019»  проект  № 101 «У чарівному  світі музики »

Розвиваємо таланти маленьких  криворіжців було  придбано та встановлено сучасне  музичне  обладнання та меблі в  музичній залі, а саме:

• закуплено інтерактивну дошку, мультимедійний проектор, ноутбук, музичний центр;
  • облаштовано освітлення;
  • придбано сучасні стільці  для дорослих (30 штук),для дітей(30 штук) ;
  • здійснено закупівлю лінолеуму , шифону.

Бюджет конкурсу складав 150 000 грн. (100 %), із них – 142 500 грн. (95%, за рахунок коштів міського бюджету), 7500 грн. (5%, за рахунок співфінансування).

Основні напрями освітнього процесу, з метою якого реалізовано проект:

Одним із пріоритетних напрямків освітнього процесу закладу дошкільної освіти є усесторонній  розвиток дошкільнят. Враховуючи, що з кожним роком все більше мешканців нашого району мають бажання виховувати своїх дітей саме в нашому дошкільному закладі, хочеться створити для дошкільників якомога сприятливе та яскраве розвивальне середовище. Наш дошкільний заклад відвідують 196 дітей 25 дітей  з особливими освітніми потребами, педагоги саме через різні форми і методи музичного виховання  знаходять шлях до душі малюка, спонукає його до самовираження, ознайомлю я з навколишнім світом, розвиває особистісні якості. Якісна реалізація завдань музичного виховання у закладі дошкільної освіти сприяє як художньо-естетичному розвитку дітей, так і зміцненню їхнього психічного та фізичного здоров’я, розвиткові розумових та мовленнєвих здібностей, слугує соціально-моральному та емоційно-ціннісному зростанню особистості дитини і тому актуальним залишається питання створення сучасного осередку сприятливого мистецького оточення  та спеціально обладнаного естетичного середовище музичної зали, сучасне змінне оснащення, меблі, інструменти.

Реалізації даного проекту, сприятиме переходу від рамок звичайної форми навчання до нової які сьогодні надає мережа Інтернет,  створення сучасної музичної зали з музичною апаратурою в дошкільному закладі  забезпечує  умови  проведення музичних занять, самостійної активності дітей, проведення спільних музичних свят з дітьми та їх батьками, занять співами та танцями з дітьми пільгової категорії, що  є  реалізацією завдань Базового компонента дошкільної освіти в частині варіативної складової.

Стратегічні цілі в діяльності адміністрації закладу дошкільної освіти та педагогічного колективу:

• використання інноваційних технологій у навчанні і виховані дошкільників.
  • Використання сучасного музичного обладнання для якісної реалізації завдань музичної діяльності. Розвитку індивідуальних музичних здібностей,підтримання творчих проявів дітей дошкільного віку;
  • участь у конкурсах різних рівнів, які мають не лише навчально-розвивальні цілі, але і практично-прикладні;
  • залучення представників батьківської громадськості до створення якісного інформаційно-освітнього середовища закладу дошкільної освіти.

Завідувач КЗ «ДНЗ№81КТ»КМР             Тетяна Дзюба

Автор проекту                                          Наталя Власенко

Інтернет портал рейтингу освітніх закладів України

Кращій Методичний кабінет