Саксаганський район. Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №81 Криворізької міської ради

Історія закладу

Дошкільний заклад функціонує з 1986 року , належав відомчий організації РУ ім.Дзержинського об’єднання «Кривбасруда».

З 1986 року по 2003 рік мав назву «Комунальний дошкільний виховний заклад № 81 ».

З 26.08.2003 року – «Комунальний дошкільний навчальний заклад № 81 загального розвитку».

З 04.01.2011 року – «Комунальний

комбінований дошкільний навчальний заклад № 81».

Заклад розрахований на 12 груп , проектна потужність 260 дітей.

На протязі всіх років існування дошкільного закладу колектив працює за напрямками , які плануються згідно річних планів та завдань :           фізкультурно – оздоровчий , художньо – естетичний. Ці напрямки сприяють своєчасному виявленню, підтримки та розвитку обдарованості, природних нахилів та здібностей дітей .

З 1986 року по квітень 1996 року очолювала дошкільний заклад перша завідуюча Шаблій Наталя Вікторівна , методист – Гур’янова Олена Іванівна.

З 1996 року по листопад 2001 року очолювала дошкільний заклад завідуюча Неділько Олена Володимирівна , методист – Шпак Наталя Олександрівна.

З листопада 2001 року очолює дошкільний навчальний заклад діючий керівник Дзюба Тетяна Валентинівна , до вересня 2002 року методичну службу очолювала методист Шпак Наталя Олександрівна.

З грудня 2002 року по серпень 2011 року за методичну службу дошкільного закладу відповідав методист Татарченко Людмила Федорівна.

З вересня 2011 року методичну службу дошкільного закладу очолює вихователь – методист Власенко Наталя Олексіївна.

Педагогічний склад дошкільного закладу був слідуючий: Михневич Олена Миколаїв- на , Боброва Тамара Миколаївна , Чапала Марія Петрівна , Решітник Любов Анатоліїв- на , Качура Тетяна Миколаївна , Папуша Олена Олександрівна. Всі ці вихователі вийшли на заслужений відпочинок.

Але по теперішній час з старої гвардії педагогів продовжує працювати вихователем Папуша Олена Олександрівна .